Oferta Poznańska Księgowość - Biuro Rachunkowe

"Poznańska Księgowość" to biuro rachunkowe świadczące usługi księgowe i rachunkowe, znajdujące się w dogodnej lokalizacji w Poznaniu na Górczynie u zbiegu ulicy Ściegiennego i Zgoda nr 14 – I piętro. Świadczymy pełen zakres usług księgowych, w tym raporty do GUS, a dodatkowo prowadzimy obsługę BHP oraz reprezentujemy Twoją firmę przed organami administracji państwowej m.in. ZUS i US. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za wszystkie usługi księgowe biura rachunkowego
oraz za sprawy pracownicze tj. Kadry i Płace.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowej i rachunkowej oraz kadrowo-płacowej

Pełna Księgowość

KPIR

Ryczałt

Kadry i Płace

Z uwagi na profesjonalność i rzetelność obsługi nie chwalimy się naszymi Klientami, gdyż nie zależy nam na wszystkich, tylko właśnie na Tobie!!!

Biuro Rachunkowe Poznańska Księgowość jak sama nazwa wskazuje jest regionalnym biurem księgowym zapewniającym kompleksową realizację powierzonych nam zadań oraz wsparcie Twojego interesu.

Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta bez względu na formę działalności oraz zasięg działania.
Poważnie traktujemy mały biznes oraz lokalnych przedsiębiorców przy jednoczesnym zrozumieniu specyfiki prowadzonej działalności.

Nasze profesjonalne działanie pozwala w pełni zaspokoić najbardziej wymagających klientów z zakresu prowadzenia pełnych ksiąg rachunkowych spółek prawa handlowego. Każdego Kontrahenta traktujemy priorytetowo i z należytą starannością zajmujemy się powierzonymi sprawami.

Zapewniamy profesjonalną i merytoryczną obsługę księgową na najwyższym poziomie przy utrzymaniu bardzo atrakcyjnych cen.
Sprawdź nas, a przekonasz się, że warto!