Poznańska Księgowość - Biuro Rachunkowe

Biuro Rachunkowe „Poznańska Księgowość” charakteryzuje się rzetelnością, sumiennością i odpowiedzialnością w podejmowanych działaniach z pełną satysfakcją zadowalając najbardziej wymagających Klientów.
Gwarantujemy profesjonalne wykonywanie powierzonych nam zadań.

Dbamy o relacje, a w szczególności o wspólny interes.

Aby każdemu z nas opłacało się współpracować!

logo

Nawiązujemy współpracę z firmami (osobami fizycznymi), spółkami i instytucjami. Zapraszamy osoby prowadzące działalność gospodarczą w formie ryczałtu, karty podatkowej, księgi przychodów i rozchodów. Zajmujemy się również ewidencjonowaniem zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych, w formie pełnej księgowości z identyfikacją charakterystyki osobowości prawnej spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółkami kapitałowymi, akcyjnymi, komandytowymi.

Specjaliści z biura rachunkowego „Poznańska Księgowość”, w dobie ciągłego rozwoju Firm na Polskim rynku, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów poprzez nieustanne doskonalenie w zakresie księgowości oraz analizy bieżących przepisów.

Posiadamy umiejętności pozwalające na perfekcyjne rozliczanie projektów unijnych związanych z Państwa Przedsiębiorstwem i prowadzoną działalnością. Jesteśmy świadomi odpowiedzialności i rzetelności jaka ciąży na rozwiązaniach księgowych dotyczących rozliczeń dotacji z UE.

Wachlarz usług biura księgowego poza standardową rachunkowością obejmuje prowadzenie Kadr i Płac oraz wszelkie czynności związane z zatrudnieniem pracowników. Kompleksowa obsługa księgowa powiększa się wraz z rozwojem naszych Partnerów Biznesowych zaspakajając w pełni oczekiwania wszystkich naszych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z OFERTĄ i WYCENĄ.

Zachęcamy do kontaktu oraz bezpłatnego i niezobowiązującego spotkania w biurze rachunkowym „Poznańska Księgowość” w Poznaniu przy ul. Zgoda 14/10A, które pozwoli Państwu na zapoznanie się ze szczegółami współpracy oraz jakością naszej obsługi. Gwarantujemy bezpłatny parking oraz czas poświęcony tylko i wyłącznie dla Państwa Firmy.